Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2009, 22:59   #28
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Pozwala to jednak prowadzić w miarę naturalną rozmowę większej grupie, której ciężko byłoby się zebrać w jednym momencie na konferencji GG.

Jeśli okaże się, że jest to rozwiązanie niepraktyczne, to zmienimy procedury.

EDIT

Na razie w kuźni powstało trochę naprawdę przyzwoitego materiału, więc temat się nie zmarnował. Gdyby nie było kuźni i pisalibyśmy rozmowy w standardowy sposób, rozmowa trójki przeplatana by była postami osób, które znajdują się w zupełnie innych miejscach i rozmawiają o innych rzeczach. W ten sposób cała "scena" byłaby porozrzucana i mniej czytelna.

Ze względu na innych graczy, prosiłbym jednak piszącą trojkę, by skończyła do jutra (24.03) do wieczora. Sam mogę posklejać treści z kuźni.

Następnym ruchem (po wklejeniu przeze mnie postu z kuźni) będzie już spotkanie w barze. Mogę je zainicjować wstępem ja, może też jedna z osób już tam czekających. Mój udział tak naprawdę nie jest tam zbytnio potrzebny i ograniczyłby się tylko do opisu wnętrza budynku, więc chyba lepiej by zrobiła to Eleonora albo Sekal. Oczywiście, jeśli będą chcieli

A i uwaga na przyszłość - Zaglądajcie proszę do komentarzy nawet wtedy, gdy nie ma tu nowych postów. Często edytuje ostatni, by ich nie powtarzać.

Spotkanie w barze rozegramy już normalnie, bez kuźni
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 24-03-2009 o 23:23.
Tadeus jest offline