Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 10:10   #13
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
... No a poza tym teraz wszystkie najbardziej klimatyczne odcinki idą się...

Np. w "33" coś, co było wymysłem Szóstki który w dziwny sposób się sprawdził (nawrócenie Baltara i decyzja o zniszczeniu "Olympic Carrier'a" ), teraz jest rzeczywiście "wolą boga" ;/...

A ja bym wolał takie zakończenie:

Koloniści lądują ok. 2000 roku przed naszą erą i zakładają miasto. My to miasto współcześnie nazywamy Atlantydą .
Oczywiście dochodzi do katastrofy, a niedobitki Kolonistów osiedlają się na kontynencie (być może jako archetypy bogów - Atena, Apollo itd.).
Akcja przenosi się potem do teraźniejszości, gdzie nasi archeolodzy dokonują wielkiego odkrycia - odkopują Atlantydę.
Finał wg. mojego konceptu kończyłby się pokazaniem ziemskich okrętów (może i battlestarów) nad Capricą.
Wiem, że to trochę śmierdzi Stargate Atlantis, ale i tak jest lepsze niż to, co nam dali.

BTW, po tym zakończeniu można teraz zgrabnie połączyć uniwersum BSG (nasza przeszłość) i Terminatora (nasza przyszłość ) - "All this has happened before, and all of it will happen again" .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem