Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2006, 18:16   #3
MałyMIś
 
Reputacja: 1 MałyMIś ma wyłączoną reputację
Cóż - zachęcam do czytania prozy mistrza Żelaznego, jak również tej sesji

Śmiało proszę też pisać wszelkie uwagi, pytania lub sugestie.
Chętnie posłucham i odpowiem.

Teraz wiadomość dla graczy - w ostatniej chwili napisał do mnie Marvin, który zgłaszał swój akces do gry , ale z powodów obiektywnych nie mógł wcześniej wysłać postaci.

Ponieważ dopiero zaczeliśmy myślę, że możemy poczekać chwileczkę na niego - jutro powinien wejść do gry jak tylko uzgodnimy wszelkie szczegóły.

[ Dodano: 2006-02-08, 18:46 ]
Marvin przesłał mi postać - oto jak wypada jedo licytacjia.

Tristan syn Eryka

Warfare - 1, Psyche - 4, End/Str - 1, Wiedza Tajemna - 4, Artefakty - 4, Karma -5,
Cieszę się bo Wasza grupka młodych Ambertyów jest bardzo fajna i róznorodna.

[ Dodano: 2006-02-09, 22:44 ]
Kilka spraw technicznych i odpowiedzi na pytania:

1. Swoje posty postaram się pisać codziennie wieczorem w dni robocze. Trzymajmy się, też zasady, że na jeden mój post każdy z grających odpowiada raz (maksymalnie dwa) razy. Chodzi o to, żeby osoby które mają mniej czasu nie były pokrzywdzone przez nierównomierny udział w sesji.
2. Jak najbardziej dozwolone są posty do mnie na PW. Używajcie, ich gdy chcecie się czegoś dowiedzieć/zrobić, tak aby inni gracze o tym nie wiedzieli. Proszę jednak o nie nadużywanie tego kanału wymiany informacji – jeśli tylko coś można napisać na forum, to zawsze ma ono pierwszeństwo.
3. Padły pytania o pisanie pamiętników – przyjmuje je z ogromną radością i już cieszę na myśl, że będę mógł je sobie poczytać. Myślę, że pamiętniki powinniśmy umieszczać w odrębnym temacie tak, aby komentarze zostały do spraw czysto technicznych. Aby uniknąć „zdradzania informacji” proponuję, aby pamiętniki umieszczać z opóźnieniem do wydarzeń sesji. Będzie to wielka radość poczytać, co dana postać myślała podczas zeszłych wydarzeń i jak je zapamiętała. Zachęcam do pisania.
4. Ostatnia kwestia dotyczy już samej gry – każdy z was posiada talię atutów z wszystkimi żyjącymi księżniczka i książętami Amberu. Nie posiadacie natomiast kart z wizerunkami młodszego pokolenia – wnuków i wnuczek Oberona. Tych będziecie poznawać w czasie gry i wtedy będzie szansa aby wejść w posiadanie ich Atutów.
 
__________________
Misie Górą !!!
MałyMIś jest offline