Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2009, 18:21   #13
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Rusty nie mówił Ci nikt, że poganianie MG podchodzi pod akt masochistyczny?

Post właśnie się ukazał i mam nadzieję, że dość rozległa forma oraz mapka usprawiedliwią nieco czas oczekiwania.

Co się dzieje, chyba każdy widzi, macie party i akuratną sposobność do opisania nieco swojej postaci, pogadania, wymienienia się pomysłami itp.

Przy okazji postanowiłam, że będę przy swoich postach ustalać luźne ramy czasowe, czyli ile godzin macie mniej-więcej w swoim poście zawrzeć, jeśli chodzi o życie postaci. Jest to jak wspomniałam - ogólna wytyczna, żeby sesja nam się nie rozjechała, kiedy u jednych będzie ranek, u innych wieczór i będą chcieli się odwiedzić.
Jeśli ktoś nie dociągnie do czasu przeze mnie wspomnianego, może się liczyć z tym, że nieco pokieruję jego postacią, by znalazła się w tym samym momencie, co inni.

Obecnie chciałabym abyście zagospodarowali czas swoim bohaterom do pojawienia się Zeusa, czyli do 22.00. W razie potrzeby służę konsultacjami, choć z NPCami możecie rozmawiać samodzielnie, jeżeli niczego od nich nie wyciągacie.

Mój post pojawi się w okolicy 7 kwietnia.

Pozdrawiam

PS
A i proszę osoby, które nie mają avków o uzupełnienie ich wg moich wskazówek w pierwszym poście komentarzy.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 24-03-2009 o 18:35.
Mira jest offline