Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2009, 14:03   #23
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Po tym jak Arden odesłał Mortiego z robotem na statek, a Redav wysłał swego ucznia do pilnowania Wedga. Ciekawe swoją drogą kto pilnuje mnie. Właśnie miał wyruszyć do wnętrza ruin, gdy poczuł przenikliwy chłód. Przez moment wyczuł śmierć i ciemną stronę z taka siłą, że na przez chwilę stał sparaliżowany, szybko jednak odzyskał panowanie.
- Redav czujesz to? Szybko, za mną - po czym pognał prosto na budynek, jednak nie wbiegł do środka, lecz obiegł za budynek. po drodze dobył miecza, tak jakby spodziewał się zastać tam wroga. Ostrze zaświeciło srebrnym światłem.


// Jeśli za budynkiem nic niema, patrz niżej.

Po dobiegnięciu, na tyły budynku, rozejrzał się, a po chwili wyłączył miecz.
- Czy ty też to czułeś? - zwrócił się do Redava - ten chłód i tą silną aurę ciemnej strony? Musimy bardzo uważać w tych ruinach. - Ruszył na przeszukiwanie ruin, jednak zachowywał teraz najwyższa ostrożność.




Po jakimś czasie odezwał się Morti.
-Mistrzu flota jest na orbicie,chyba mają tam odziały o których mówiłeś.-
- Dobrze, połącz mnie z nimi. - odpowiedział, a już po chwili odezwał się nowy głos.
-Sir! Tutaj Major Lares Batu. Przybywamy pod wasze wsparcie i oddajemy się pod waszą komendę. Jestem na niszczycielu"Apokalipsa", dwa krążowniki "Orion" pod dowództwem Kapitan Shmi Jade oraz "Gladiator" pod dowództwem Kapitana "Branoka Starkiller'a zajęły już pozycję na orbicie i są gotowe do wysłania wsparcia na powierzchnie w każdej chwili. - po tych słowach komunikator zamilkł w oczekiwaniu na odpowiedź.
- Witam, Majorze, nazywam się Arden Kaylet, czy mamy na lini kogoś jeszcze? - Jeśli ktoś się jeszcze odezwał to także go powitał. - Dobrze a teraz do rzeczy, potrzebuję tu przynajmniej dwa oddziały żołnierzy, oraz kilku techników. Dobrze było by także zabezpieczyć teren i wysłać oddział na wstępny zwiad po planecie. Zróbcie skany powierzchni planety w poszukiwaniu śladów cywilizacji lub jej pozostałości. Zaraz wyśle do was nasz statek, mój uczeń przekaże wam jednostkę R2 należny przeskanować jej pamięć i dokonać koniecznych napraw. Jeśli uda się odzyskać całość nagrania, które wyświetlała jako ostatnie to będzie miły bonus, choć mam wrażenie, że to było by za proste. Mój uczeń przekaże wam także ciało w zbroi szturmowca, proszę o identyfikację w miarę możliwości. To chyba tyle, jak na razie. Czy ma pan jakieś pytania Majorze? - odczekał chwilę po czym dodał - w takim razie wykonać. I prosze aby jednostki naziemne poinformowały mnie o wyladowaniu na planecie. -
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 25-03-2009 o 15:21.
deMaus jest offline