Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2009, 16:45   #30
Demon Lord
 
Reputacja: 1 Demon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodze
-Mistrzu wybacz, nie zdążyłem wrócić na czas... jest jednak coś o czym musimy niezwłocznie porozmawiać . Dzieje się ze mną coś dziw...-Przerwał w pół zdania Radian. W tej samej chwili Mistrz usłyszał huk, ktoś lub coś atakowało flotę która przyleciała jako wsparcie dla Jedi.
Jeden z transportowców został zestrzelony i rozbił się w dżungli.


-Mistrzu nic ci nie jest? Nie wiem co sie dzieje ale myśle że powinienem do was dołączyć. Gdzie się znajdujecie? Chyba że masz dla mnie inne zadanie?
- Odezwał się komunikator z wiadomością od Radiana.
-'Ze mną wszystko w porządku'-Gdy to mówił, Arden biegł już w kierunku rozbitego transportowca.
-'Czym prędzej udaj się w kierunku rozbitego transportowca, udał się tam Mistrz Arden, sprawdź czy ktoś ocalał.-Przerwał spoglądając na wzgórze z którego biła słaba złowieszcza aura.
-'Ja tymczasem muszę coś sprawdzić, Mistrz Arden zapewne będzie wiedział o co chodzi. -Chwycił miecz w rękę po czym ruszył w miejsce z którego wyczuwał zaburzenia mocy.
-Bez odbioru...- Dodał
 

Ostatnio edytowane przez Demon Lord : 25-03-2009 o 16:48.
Demon Lord jest offline