Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2009, 22:40   #15
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Bo mnie Hellboy naprawdę interesuje tylko produkt końcowy tzn dobra biografia z pasującą do niej KP. Jak napiszesz dobrą biografię do chorego przepaka to proszę bardzo, przeszkody na Twojej drodze będą proporcjonalne do Twoich możliwości więc jak się nie obrócisz... tak pod górkę, żeby nie powiedzieć nawet dosadniej.

No i nie narzekaj że Ci doradzałem nie przekombinowywanie - na razie dostałem tylko kilku zdaniowy koncept w końcu. Z tym to bym i jednoklasowej postaci wyobraź sobie nie przyklaskiwał Jak zobaczę dobrą biografię to wpuszczę wszystko, co zmieści się w określonych w rekrutacji ramach.

EDYCJA: Prosiłem żeby z poczty korzystać w ostateczności Mamy drugą postać, choć niepełną. Osoba którą ją wysłała - bo nie mogę skojarzyć skrzynki z żadnym profilem na szybko - proszona jest o odezwanie się via PW. Biografia jest fajna ale w kwestii KP potrzebuję zamienić kilka słów
 

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 27-03-2009 o 10:59.
Ratkin jest offline