Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2009, 23:41   #14
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Ja muszę powiedzieć, że nie oglądałem całej serii. Pilot był fantastyczny, wciągający i był klasą samą w sobie (bitwa między battlestarem i dwoma cylońskimi statkami była tak nakręcona, że siedziałem z wypiekami na twarzy na skrawku krzesła chłonąc przebieg). Pierwsza seria była naprawdę świetna i miała wiele motywów obiecujących dobry i ostry serial sf a nie cukierkową mydlaną operę w kosmosie (zestrzelenie olympic carriera, skoki co 33 minuty, rozgrywki Baltara i Szóstki, podwójne życie Boomer). Robiło to wrażenie i wciągało jak cholera.

A potem już poszło z górki. Skończyła się druga seria i nie miałem ochoty oglądać dalej. Oglądnąłem kawałki z trzeciej i podziękowałem.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem