Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2009, 20:50   #101
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Głównie RPG i Strategie. Dawniej to jeszcze platformówki i bijatyki się lubiło, ale świat się zmienia. A co konkretnie?

Seria Gothic (ze wskazaniem na dwójkę z Nocą Kruka), za klimat, system walki i piękny świat
Seria SpellForce (ze wskazaniem na Czas Mrocznych Wojen), za to, że to najlepsza hybryda gatunkowa RPG/RTS
Seria Kozacy, za niezapomniane wieczrne rozgrywki przez LAN z kumplami
Two Worlds, za świetny klimat
Diablo II: LoD, za moje pierwsze doświadczenia z grami
Rise of Nations, za to, że oderwała mnie od Kozaków
Seria Worms, za trzy zniszczone klawiatury i jedną mysz, oraz niezliczone siniaki (mówię oczywiście o grze w trybie "Gorące Krzesło")
Seria Heroes, za grę z kolegą na jednym komputerze w zimowe wieczory
Conflict: Desert Storm, Chrome i Counter Strike, bo to jedyne shootery, które mnie nie odrzucały
Icewind Dale II, za wielokrotne składanie drużyny
Warlords: Battlecry II, za konkurowanie z braćmi, kto szybciej zajmie wszystkie tereny z mapy strategicznej
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline