Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2009, 13:01   #206
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jeżeli uważasz, że kary za spóźnienia są sprawiedliwe, to gratuluję. Ja wyrabiam się jak tylko mogę... Inaczej nie jestem w stanie i ciężko przychodzi mi odpisanie też do swojej sesji w terminie (nota bene teraz łatwiej, bo został wydłużony).

W każdym razie niektóre rzeczy mają priorytet nad odpisaniem do sesji i jeżeli za coś takiego ma być kara, to gratuluję pojęcia sprawiedliwości.

Swoją drogą, gdybym ja coś takiego stosował w Sercu, większość nie wyszłaby poza 1 poziom (czyli startowy).
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline