Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2009, 22:32   #210
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Nie Kerm, jest dobrze - elf zniszczył drewnianą część podestu, a palec wskazywał na kamienną.

Edit. Użyję tego posta jako ogłoszeń parafialnych, spam jest zbędny

1. Czas na kolejny post... wyjątkowo do godziny 12.00 w niedzielę. W sobotę mam cały wieczór zajęty, więc nie będę miał czasu odpisać tak czy siak.

2. Nowe poziomy za PD otrzymali: Kerm (4lvl - szybko Ci poszło z 3 na 4 ) ; Midnight i Penny (2lvl - wpadły do sesji niczym moździerze i już awansują )

3. Nowe poziomy z przyczyn innych... WSZYSCY! MG jest happy, bo niedługo ma osiemnastkę, więc tą szczęśliwością chcę się z wami podzielić
Tak więc wszyscy macie o jeden poziom wyżej (łącznie z osobami wymienionymi w 2. pkt), jednak nie wpływa to na ilość PD potrzebną do następnego poziomu (jeśli potrzebowaliście x PD do 4. poziomu to teraz potrzebujecie x PD do 5. poziomu).

4. Przypomnienie o ilości punktów umiejętności: Alaron, Johan, Bebop i Aegon - 1pkt ; Kirosana, Midnight, Penny - 2pkt ; Kerm - 4pkt.

5.
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil
Wybaczcie ten beznadziejny post. To się nie powtórzy niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdę jako gracz.
To ja przepraszam, bo post Alarona jest moją winą. Kręciłem, gadałem głupoty i tym podobne - słowem, zgrywałem hipokrytę.
To się więcej nie powtórzy, przepraszam.

6. Wszyscy martwiący się o te rzuty k20 w poprzedniej kolejce - nie martwcie się, one was nie skrzywdzą, niezależnie od wyniku

7. Mój post jest też średni/słaby. To dlatego że miałem trochę ciężki tydzień, a następny nie zapowiada się lepiej i jestem zwyczajnie zmęczony. Ci, którzy ze mną omawiali postępowania w sesji na gg mogą potwierdzić że jakoś nieskładnie odpowiadałem (co najmniej).
Za to również przepraszam.

Jednak myślę, że będzie dobrze... prawda? Będzie dobrze? No? Powiedzcie że będzie dobrze!
 
Gettor jest offline