Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2009, 00:32   #102
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Preferuje głównie strategie i RPG, lecz ostatnio i tak mało gram, z powodu wyczerpujących się zasobów czasu.

Jeśli miałbym wymienić najlepsze gry, to nie mogłoby wśród nich zabraknąć takich tytułów jak:

BattleField – jedyna seria FPP, która jest w stanie przykuć mnie na dłużej do kompa (Ok... Przyznaje się – grałem tylko w dema. Jednak mimo wszystko grałem).

Mirrors Edge – taki odstresowywacz. Dodatkowo potrafi nieźle podnieść adrenalinę.

Gothic – grałem kilka razy w I i II (z Nocą Kruka miałem jakieś problemy ), a wszystko wskazuje na to, że jeszcze kiedyś powrócę do tych tytułów.

Disciples – po prostu mam do tej gry sentyment i uważam, że wszystko jest tam na najwyższym poziomie. Nawet mój nick z niej pochodzi.
Najdziwniejsze jest to, że inne turówki porzucam po maksymalnie dwóch tygodniach grania.

Europa Universalis – dzięki tej grze nauczyłem się historii. Poza tym, można fajnie się zabawić robiąc alternatywne wersje historii (III Wojna Światowa w XVII w, przypadkowe zajęcie obu Ameryk przez Rzplitą, etc.).

Medieval II – pierwsza gra, która przebiła EU w moim rankingu gier. Największym plusem są bitwy.

Warlords: Battlecry II – przy tej grze przesiedziałem porządny kawał życia. Łącznie miałem kilkadziesiąt bohaterów i... pecha. Warlords'a naprawiałem i przeinstalowywałem prawie tyle razy, ile miałem postaci.

To chyba tyle.

PS Wam też się wydaje, że jakoś nieskładnie piszę?
 
Dalakar jest offline