Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2009, 18:32   #60
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
To był niezwykły weekend i oby więcej takich spotkań :P Pozdro dla DrHyde'a, Johna5, Aschaara, Revana, Hawkeye'a, Darkena, Hiji, Leoncoeura, Gadzika, kabasza, Rewana i Maciass0, czyli dla reprezentacji LI, z którą świetnie spędziłem czas.

Muszę jednak napomknąć o kwestii zakładek LI, które znalazły się w informatorach Pyrkonu. Chwała za to, że były, ale na przyszłość radziłbym przekazywać ich treść i ogólny wygląd do chociażby dwóch, niezależnych obserwatorów aby uniknąć kiksów słownych, które niestety rzucały się w oczy na ulotkach. Niedopuszczalne jest pisanie o jednym z najlepszych PBF-owych forów w Polsce, używając słów "obgryzywać paznokcie". Nie wiem, czy tekst zakładek był sprawdzany, czy nie, ale taki błąd naprawdę nie powinien się już pojawiać na określonym szczeblu. Podobnie jak umieszczenie, co zauważył Darken, "Recenzji i newsów" nad "Sesjami PBF", które w moim przekonaniu powinny widnieć na pierwszym miejscu i zwracać największą uwagę. Naprawdę doceniam cudzą pracę, którą ktoś wykonał, załatwiając te zakładki, ale jeśli już się za coś zabieramy, róbmy to do końca by uniknąć niepotrzebnych gagów pokroju "obgryzowania paznokci". Myślę, że chociażby pobieżna korekta załatwiłaby w tym przypadku sprawę.
 
__________________
Wiejski filozof.

Ostatnio edytowane przez M.M : 29-03-2009 o 18:37.
M.M jest offline