Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2009, 23:33   #17
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Przepraszam Ratkin, że założyłem tak nieprzemyślaną rekrutację! Więcej się to nie powtórzy.

Pozwolę sobie zbiorczo odpowiedzieć na postawione pytania Ratkina:
Czytać uczymy się w przedszkolu. nie wnikam kiedy ktoś uczy się czytania ze zrozumieniem. To koniec podsumowywania długiego wywodu.


Teraz prosze o maksymalną koncentrację. Czytamy ZE ZROZUMIENIEM czytanego tekstu:

Napisałem chyba wyraźnie: "każdy pisze postać, która wg niego należy do klasy średniej w danym systemie" nieco nizej napisałem: "jest to storytelling - mechanika jest poboczna i nie będę się czepiał tego, że w podręczniku napisano... Może i napisano, ale to ja prowadzę i to moja piaskownica... Zwłaszcza, że jest to CROSSOVER."
Stosując podstawową zasadę podręczników do WoD (!!!).


Można odsapnąć. Dalej tylko czytamy.

Zaskakujące, że wszyscy czepiają się kropek... Napisze jeszcze raz coś co napisałem wcześniej: "jak komuś braknie to może, a nawet powinien negocjować". Nie mam ochoty pisać, ze magowie mogą mieć tyle FB, wilkołaki tyle, demon nie ma , a mumia traci trzy kropki z fizycznych.
Napisałem, że będę "przeliczał" moce na wspólny mianownik. Nikomu nie każę znać wszystkich podręczników, bo nie jest to potrzebne. Przyda się znajomość systemu w którym ktoś pisze KP i tylko tyle. Jeżeli w podręczniku jest karta (jak ktoś nie wyrwał to pewnie jest) to proszę ją wypełnić. I uzasadnić.

Jeżeli ktoś ma problem ze słowem "średni" to proponuję słownik.

To DDkowcom zarzuca się "tabulkologizm stosowany", a tu proszę - system storytellingowy i podstawowy problem - jak mogę "dopałerzyć" postać... Zgroza. :/
 
Aschaar jest offline