Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2009, 00:41   #63
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Po takim wypadzie wypada napisać kilka słów
Po pierwsze ja osobiście bawiłem się świetnie. Co prawda sporo czasu przepłynęło mi między palcami, ale o to do nikogo nie mam pretensji, spodziewałem się tego na moim pierwszym konwencie Było po prostu zbyt wiele do zrobienia jak na tyle dni.

Idąc dalej też chciałem podziękować wszystkim za wspólnie spędzony czas.
Mecz Snotball'a był co najmniej emocjonujący, choć nogi i palce do tej pory czuję

Zakładki chyba w opinii wszystkich, którzy je czytali były po prostu słabe. O ile sama oprawa graficzna była przyjemna dla oka o tyle "kfiatki" wymienione przez M.M. skutecznie pogrążyły treść.
Druga sprawa to fakt, że nie zajęto dla nas sali, o czym była mowa od samego początku. Sytuacja o tyle dziwna, że Tawerna RPG i przynajmniej dwa bractwa miały owe sale zajęte.

Pozdrawiam i liczę na to, że przy następnej okazji znów was zobaczę
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline