Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2009, 23:14   #32
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Nie wiem czy to nieodparta pokusa przeczytania tego, do czego z łatwością i samodzielnie można dojść.
Czy też upodobanie sobie ciągłego gadania i gadania, o szacunku czy jakimś tam wysiłku włożonym w kartę postaci.

DrHyde zaliczył Pyrkon. Natomiast merill już od jakiegoś czasu informuje ludzi o tym, że krótko mówiąc nie ma lekko.

Ot zdarzyło się, wielkie mi halo, wielki mi powód na powtarzanie się odnośnie kwestii, o których mowa już była.

Prędzej czy później zaczniecie jeszcze pytać o to, na co pochorowało się jego dziecko. Przy okazji merill, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Dajmy spokój. Mamy się tu bawić w największych zakapiorów, jacy kiedykolwiek terroryzowali i będą terroryzowali Karaiby. Natomiast wchodząc do komentarzy mam wrażenie, że wcielamy się tu w kurze jajka, w sesji pod tytułem "Zaraz pęknę".

Macie ciśnienie, bawcie się w interakcje. Jest kupa postaci, więc to raczej nie będzie problem. Wystarczy jak to mówią, po prostu chcieć.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline