Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2009, 08:15   #34
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Cytat:
Ach, można rozmawiać z osobą, która nie ma zielonego pojęcia, kiedy był poprzedni wpis GMa, a Pyrkon chyba jedynie w weekend
Otóż prosta sytuacja. Przyczyna wcześniejszego nieodpisywania przez Hyde'a, były przedmiotem poprzedniej dyskusji. Inna sprawa, że niestety na chwilę obecną MG mamy jednego, z racji bana. Już natomiast na samym końcu, nie wiem skąd pomysł o tym, że zapomniałem o dwóch Mistrzach, skoro obu wymieniłem w moim poście. Czy też kwestia terminu posta MG, kiedy mój pojawił się dzień później. Może i faktycznie niespecjalnie lubię zapychać sobie głowę terminami innych ludzi, o tyle swoje pamiętam doskonale.

Cytat:
ze część wpisów graczy wymusza reakcję kapitana
Paru i owszem, jak np. moja. Twoja natomiast - podejście do stołu. To jeszcze chyba nie taki wielki problem? Spokojnie możesz więc pociągnąć swoją rozmowę. Co i w moim odczuciu wpłynęłoby pozytywnie na samą sesję. Takie przynajmniej zdanie mam na temat wszelkich interakcji między graczami.

Cytat:
a przy okazji jeszcze obraża
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, czym Cię tak bardzo uraziłem. Nie było to moim zamiarem. Więc trochę trudno jest mi jednoznacznie zdecydować, czy to faktycznie moja wina, czy też sprawa Twojego przewrażliwienia. Przeprosiłbym, ale że nie mając pojęcia za co, mijałoby się to z celem po prostu sobie daruję. Choć gdybyś rozwinął tą myśl, nie będę widział absolutnie żadnych przeciwwskazań.

Cytat:
ale rozmawiać z osobą, która nie potrafi szanować cudzej pracy
Właśnie o tym pisałem. Znowu ten sam argument. Dostałem się do tej samej sesji, również pisałem kartę. Sam nie widzę w tym jakiejś wielkiej ilości pracy, a raczej czystą przyjemność. Toteż zwyczajnie, takie argumenty do mnie nie trafiają.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline