Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2009, 08:38   #35
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Pokój między chrześcijany (chyba), jak już powiedziałem, wszystko u mnie dobrze nareszcie, więc myślę, że puszczę dziś posta, który popchnie akcję do przodu. Wracam z pracy ok 19... myślę, że do 23 się wyrobię.

Pozdrawiam merill i apelujÄ™ o pacjencjÄ™.

EDIT:Post jest,wiem, że krótki ale chciałem popchnąć akcję do przodu nieco.Oczywiście zostawiłem wam miejsce na interakcję podczas wędrówki przez miasto. Jeśli ktoś chciałby pogadać z Jackiem, to jestem dostępny na gg w sobotę wieczorem od 19 na bank.Napastników jest 13.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 01-04-2009 o 21:32.
merill jest offline