Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2009, 20:31   #64
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Witam,

Tak jak już mówiłem wam na konwencie, a teraz i powiem reszcie użytkowników, że zakładki były tworzone przez Niles'a Elmwooda i za jego własne fundusze drukowane.

Gdy jeszcze Niles był w grupie PR i gdy pokazał projekt zakładek (które były już w druku) nie dało się cofnąć błędów. Ale najważniejsze, że trochę ludzików zobaczyło nasze logo Tym się pocieszajmy.

Teraz sprawa Pyrkonu. Dziękuje wam za te krótkie chwile spędzone razem, głównie w piątek, potem rzadko się widywaliśmy. Możecie mieć to mi za złe, ale korzystałem z punktów programu i rozmawiałem z kilkoma znanymi postaciami Polskiego Fandomu

Kiedyś sobie odbijemy na następnych konwentach, może nawet ogólnopolskim konwencie Polcon 2k9.

Sprawa Li-roomu. Przed konwentem dowiedziałem się, że sleep-roomów się nie rezerwuje, tylko działa to wszystko na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Ja również znalazłem jakoś miejsce do spania (przy koszu ) ale jednak coś się znalazło. Ogólnie było nas mało jak to stwierdził DrHyde, spodziewaliśmy się większej ilości osób na konwentach. Ale to jeszcze przyszłość LI (zloty po 100 osób z samego forum i takie tam).

Jak macie pytania, to pytajcie.
 
Maciass0 jest offline