Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2009, 23:24   #7
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Qper, bardzo porządny programik Obsługa prosta, przejrzysta i czytelna, jasne wybory Podoba mi się
A okno mnie nie zraża, bo mam z takim do czynienia przy programowaniu w Pascalu

Homosapiens, to, co ci wyskoczyło, to nic niezwykłego. Musisz czekać tam na "bilet" i pilnować tego, a wszystko się ściągnie. Ja mam podobne komunikaty w 85% przypadków i wszystko się w końcu ściąga. Jeżeli wolisz poczekać i nie martwić się, żeby nie przegapić swojej kolejki na przesyłkę, to polecam USD (Universal Share Downloader) lub JDownloader.

Buka, a zatwierdzasz Enterem? Ja wpisuję cyfrę, zatwierdzam Enterem i pięknie przeskakuje dalej.
Możesz spróbować ponaprawiać błędy Windowsa np. za pomocą Win ASO Registry Optimizer czy wirusów poszukać, bo wszystko działa jak należy, czyli problemu z plikiem nie ma.

System operacyjny nie powinien raczej za bardzo na to wpływać, a przynajmniej nie tak mały w odstępach jak pomiędzy XP, a Vistą. Może od ME do Visty czy do Windowsa 7.
Chyba, że to Linux, to się nie wypowiem, bo żadnych praktyk z nim nie odbyłem.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem