Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2009, 13:46   #20
Amm
 
Amm's Avatar
 
Reputacja: 1 Amm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetnyAmm jest po prostu świetny
Witam wszystkich,
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc pasowałoby się przywitać. Nie będę jednak owijać w bawełnę i przejdę do rzeczy:
Przez jakiś czas jako gość czytałem sobie rozgrywane tu sesje. Jestem pod wrażeniem faktu, że niemal wszyscy użytkownicy potrafią w jednym zdaniu wypisać masę spostrzeżeń i innych ciekawostek dodających grze smaczku.
Moje doświadczenie w sesjach jest średnie. Zrozumiałem je w całości, ale - tu nie będę ukrywał - mogę mieć problemy z budową tak długich zdań, w których gracz dzieli się wszelkimi spostrzeżeniami.
W każdym bądź razie jeżeli GM nadal przeprowadza rekrutacje i nie ma nic przeciwko jednemu "zielonemu", to z chęcią zgłosiłbym się do tej sesji. Prosiłbym o odpowiedź w tym temacie.
 
Amm jest offline