Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2009, 17:42   #16
Kira
 
Kira's Avatar
 
Reputacja: 1 Kira nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
1. Postacie historyczne postaciami historycznymi ale czy tyczy zakaz też postaci wspominanych np. w legendach których autentyczności historycznej nigdy nie stwierdzono i są uważane oficjalnie za fikcyjne? (np. taki Merlin - nie zamierzam nim grać, to tylko przykład)
Myślę że takie postaci mogę dopuścić do gry oczywiście przy zachowaniu realizmu. Taki Merlin jeśli miałby trafić do piekła musiał być cholernie inteligentny i pod pozorami magii mamić ludzi i czerpać z tego profity. Na ziemi raczej nie było żywych ludzi o nadprzyrodzonych mocach a czerpanie mocy z przyzwanych demonów to bujda na resorach. Istnieją oczywiście artefakty ale są raczej rzadkie.

Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
2. Co do mocy... mam pomysł na dość ciekawą związaną z grzechem postaci za który trafiła do piekła. Podeśle koncept dzisiaj i zobaczymy.
Podeślij to zobaczę czy przejdzie

Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
3. Jesteśmy nieśmiertelni a co za tym idzie eliminacja innych graczy w celu "zwiększenia swobody ruchów" nie wchodzi w grę? (pomijając celowe rzucanie nimi w niebo jakby to mógłby ktoś ze zdolnością avatar pewnie zrobić :P)
Tu odpowiem również Highlanderowi. Nieśmiertelni to nieśmiertelni. Można do was strzelać, dźgać was nożami przejeżdżać samochodem ale wy i tak będziecie funkcjonować. Co do avatara TIR jadący na czołowe zderzenie z taką postacią odrzuci ja na kilkanaście metrów o ile z mocy nie skorzysta, siła nie działa automatycznie. Avatar nie daję zwiększonej wytrzymałości lecz siłę jeżeli więc wystawicie ręce przed siebie i zaprzecie się mocno to powstanie potężne wgniecenie w owym wściekle gnającym na was tirze. Eliminowanie postaci staje się tutaj niemożliwe.

Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
4. Czy mimo zabezpieczeń związanych z torturowaniem w piekle jest możliwe że jednak czyjaś psychika się załamie i osobę ogarnie szaleństwo?
Jeżeli ktoś miał zwichrowana psychikę za życia to możliwe ze znowu zwariuje (choć raczej będzie miał łagodniejsza wersję choroby lub tylko częściowe objawy, pozostawiam to wam) lecz w piekle szaleństwo nie jest możliwe.

Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
5. Czy możemy zrobić "wymyśloną postać", która w świecie sesji będzie "znana"?

Przykład: Tworzymy postać XYZ. XYZ był zażycia generałem służącym Hitlerowi i w świecie gry piszą o nim w książkach do historii choć w naszym realnym świecie wciąż jest on postacią fikcyjną.
Tak jak najbardziej możecie. Chcę uniknąć tu postaci realnych ale fikcyjni grzesznicy powiązani ze zdarzeniami nam znanymi są możliwi. Zastrzegam jednak że nie przyjmę Hitlera którego po prostu inaczej nazwiecie. Jeżeli chcecie stworzyć postać na bazie jakiejś postaci realnej prosiłbym o uprzednią konsultację.



Ode mnie powiem ,że jak na razie ani jedno KP nie trafiło w moje ręce czekam więc z niecierpliwoscią.
 
__________________
Bo czasem skecz boli...
Kira jest offline