Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2009, 21:46   #1
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Talking Twój własny mangowy avatar!

Podczas szeroko zakrojonych poszukiwań i przedzierania się przez zasiek włoskich forum, niechcący natrafiłam na generator mangowych avatarów

Moje dwie "próbki":




Program mimo, że po włosku jest dość intuicyjny i każdy może z niego korzystać. (Przy okazji nauczy się kilku podstawowych słówek takich jak twarz czy nos - lepiej wiedzieć, kiedy cię Włoch obgaduje czy komplementuje ;p)


FaceYourManga.com | Shake Yourself!



Miłej zabawy i może pochwalicie się swoimi dziełami?

EDIT: Wszyscy ładnie dziękujemy Sayane, która zamieściła link do angielskiej wersji XD
A ja dla porządku wrzucam adres i w pierwszym poście ;]

FACE YOUR MANGA | Shake yourself!
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 06-04-2009 o 14:56. Powód: dodane linku, a jak ;]
Latilen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem