Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2006, 20:36   #4
Aegon
 
Reputacja: 1 Aegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwu
Uwaga: migbłystalność liczy się jak ulepszenie +5 do obliczania kosztów, ale nie wymaga takiego ulepszenia i nie powoduje takiego ulepszenia.

Trafienie migbłystalne liczy się TYLKO przy trafieniu krytycznym z wynikiem na kostce 20, co znaczy, że jeśli masz migbłyustalny miecz długi z krytykiem 19-20, to tylko przy wyrzuceniu 20 możesz uciąć komuś głowę.

A skąd wiesz, że zęby nie mają ulepszenia?

iecz Solraa jest rzeczywiście niezły, ale taniec ZAWSZE działa tylko przez kilka rund pod rząd, a po tym musisz wziąść broń do ręki. poza tym trochę czasu zajmuje wyjęcie drugiej broni, chyba że rzucasz czary. co myślisz o całej armii tańczących mieczy migbłystalnych?
 
__________________
"Gdzie pojawiła się pierwsza pierwotna komórka, tam i ja się pojawiłem. Kiedy ostatnie życie czołgać się będzie pod stygnącymi gwiazdami, tam i ja będę."
Aegon jest offline