Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2009, 00:01   #30
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Jak zwykle pytanie o uściślenie czegoś wywołuje u Ciebie jakąś agresję.
Jak zwykle masz własną interpretację czyichś wypowiedzi.

A teraz uściślając - napisałem w poście rekrutacyjnym:
Cytat:
1. Rasa/Przynależność: do wyboru są trzy " główne rasy" - Wampiry (ograniczeń klanowych w zasadzie nie ma (Sabbat), ale rozsądek wskazany - panienka od kakofonii może nie przejść);
Co jest nie jasne? Córka Kakofonii to ta sama "półka" co Węże Światła - a więc MOŻE NIE PRZEJŚĆ. Zaproponuj coś - rekrutacja po coś trwa miesiąc. Dwa tygodnie temu pytałeś o coś innego teraz słyszę o czymś innym. Zaproponuj czym chcesz grać, a ja powiem Ci czy to akceptuję. Czy to tak ciężko zapytać: Chcę grać mumią taką a taką. mam pisać KP czy dać se na wstrzymanie?

Jeżeli wolisz wpakować się w kanał i najpierw napisać KP, a potem zapytać czy można grać bizonołakiem (tak WoD nowy) to Twój wybór. Ja naprawdę wymagam tylko czytania ze zrozumieniem - zwłaszcza od osób posiadających pewien status.
 
Aschaar jest offline