Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2009, 07:00   #32
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ratkin, jeżeli chcesz prowadzić forumwarsy (z przyczyn zupełnie mi nie znanych) to sobie prowadź. A takie teksty:
Cytat:
Ja za to spodziewam się merytorycznych odpowiedzi, a nie wycieczek osobistych.
to sobie w ogóle podaruj.

Cytat:
ktoś inny zadaje Ci pytanie na które mógłbyś odpowiedzieć też z tekstem że nie przeczytał poprzednich postów
Weź pod uwagę, że ten ktoś nie brał udziału jeszcze w sesji WoD - zakładam więc, że jego wiedza jest mniejsza... Widzisz jakąś różnicę pomiędzy użytkownikiem udowadniającym w każdym poście swoją wiedzę a początkującym? Bo ja tak.





A teraz meritum.

Cytat:
Moje deklaracje do do postaci -jeśli zdecyduję się startować na wampira - masz więc post wyżej.
Cytat:
Jeśli byłby to wampir, to Assamita (...) albo Setyta (...) Wężem Światła
A coś dokładniej? Po pierwsze: albo, albo, albo. Kiwnąć głową mogę na coś konkretniejszego niż klan. Może podasz na jakim koncepcie oprzesz postać? Chyba, że czepiając się Assamitów - przez "typowy Muzułmanin" rozumiesz koncept "Wojownik o Wiarę"?!? Bo to jedyny koncept clanbooka, w którym wspomina się o wierze...



PS. Proszę o zmianę Twojego avatara - Ratkin - na razie proszę.

Edit:

Dziękuję!
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 07-04-2009 o 06:49. Powód: Edit
Aschaar jest offline