Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2009, 21:16   #38
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Aschaar - zapotrzebowanie inne, ale "usługi" świadczone wciąż takie same. Ja mogę pomóc komuś, kto jeszcze nie rozpoczął swojej sesji, głównie pod względem scenariusza. Nie sprawdzam błędów w postach, nie zajmuję się reanimacją tych aktualnych - jak ktoś tego potrzebuje to proszę bardzo, wolna ręka, ale nie na tym te Warsztaty miały polegać. Ja więc trzymam się starych założeń, co nie zmienia faktu, że raz na jakiś czas któryś z MG wpada pod "moje skrzydła".

A co do grona nauczycieli - zgłoszeń nie dostałem żadnych od dawna, nikt z "pierwotnych" także nie informował mnie o rezygnacji. Ja w umysłach czytać nie umiem, chociaż bardzo bym chciał , ciężko mi więc cokolwiek zmieniać bez jasnych deklaracji. I tyle głębokiej filozofii.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem