Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2009, 21:27   #39
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Skoro już mowa o porządkach w temacie, to i ja uważam, że należy tu nieco posprzątać i odświeżyć listę. Na pewno znajdzie się w tej chwili więcej chętnych MG do pomocy, być może warto również pomyśleć nad usprawnieniem przydzielania chętnych nauczycieli do odpowiednich uczniów. A może połączyć ten temat z działem Warsztatowym? Wszak i tu chodzi również między innymi o poprawne konstruowanie tekstu. Jeśli te warsztaty mają spełniać swoją rolę to trzeba je rozwijać.

Jednak wbrew tym "dobrym radom" chciałam zaznaczyć, że ja wypisuję się z grona Mistrzów Gry. W sumie już dawno zapomniałam o tym temacie, a nie chciałabym, żeby ktoś się niepotrzebnie kłopotał i pisał do mnie w tej sprawie (to też argument za uporządkowaniem listy MG i to mnie skusiło do dawania tych dobrych rad ). Niestety nie mogę już służyć pomocą w tym zakresie, ale może to i lepiej, bo ostatnia osoba, która się do mnie zgłosiła, uciekła z krzykiem po przeczytaniu moich uwag

Jeśli Moderatorzy uznają ten przydługi wywód za spam, nie obrażę się za usunięcie go - tylko proszę mnie wykreślić z listy i po sprawie.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem