Wątek: Uliczne życie.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2009, 15:45   #24
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
No nie wiem, ja tego nie czuję. Może dlatego, że wolę coś a'la Ojciec Chrzestny Nie mam tu na myśli czasów, czy postaci, ale sposób przedstawienia ciemnej strony miasta.
Co do tego krótkiego opowiadania. Owszem można powiedzieć, że jest lepsze od poprzedniego, ale właściwie umieściłeś tam tylko to o czym napisał one_worm. Nie dodałeś niczego od siebie.
Może się mylę, ale rekrutka powinna chyba zachęcać graczy, MG powinien udowodnić, że to będzie na prawdę świetna zabawa. No cóż, mimo że byłem początkowo zainteresowany, to wciąż mnie nie przekonałeś, że warto się wziąć za KP

Chciałem zaznaczyć, że ja podobnie, jak kolega wyżej, ostatni raz wypowiadam się w tym temacie. Następny mój post będzie o ewentualnym zgłoszeniu do sesji, ale pierw musiałbym zostać przekonany, że warto Zresztą odpowiadam tylko na pytanie mortiego zawarte w jego poście
Pzdr
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 07-04-2009 o 15:47.
Col Frost jest offline