Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2009, 22:21   #24
Hirin
 
Hirin's Avatar
 
Reputacja: 1 Hirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłość
Dan dosyć krzywo uśmiechnął się, jego i tak blada twarz stała się niemal biała. W tym uśmiechu nie było wesołości. Spojrzał kapłanowi prosto w oczy i powiedział - Prawdopodobnie spróbuje mnie Pan schwytać, wysłać na mnie strażników lub po prostu zabić. Od razu jednak mówię, żę nie przyjmuje zleceń od ludzi niecnych lub od szeroko pojętych przestępców. Tacy są najczęściej moimi celami, gdyż to na nich spada ludzki gniew, i to właśnie ich śmierci pragną ludzie. Dodam też, że zostałem skrytobójcą z powodów osobistych, a nie dla zarobku. Tymi zdaniami, mówiąc powoli i spokojnie, Dan odpowiedział na pytanie kapłana. Po krótkij chwili ciszy dodał : - Nie jestem na pewno gorszy od tych głupców w szatach, a na nich nie wykonano żadnego wyroku.
 
__________________
Wenn ich
Träne dein Herz
und wenn es raubt dir den Kopf
Ich sehe dich deine Seele fliegen?
Hirin jest offline