Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2009, 22:55   #43
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Myślałem, że jednak się uda coś zrobić. Niestety - czas oraz naprawdę fatalne ułożenie się terminów/spraw spowodowało, że sesja stanęła. A ponieważ od ostatniego posta minęło pół roku - po zastanowieniu - zawieszam sesję. Była ona dla mnie szczególna z uwagi na charakter oraz rozmach a także z powodu samego Zewu. Przerwa w sesjach na forum jest ich memento i jeśli zajdzie, to trzeba się mieć na baczności. Mi się nie udało i stąd obecna decyzja o zawieszeniu.
Do sesji wrócę - kiedyś. Nie chcę podawać terminu, bo jak widać podawałem go już ze trzy razy i za każdym razem nie dotrzymywałem słowa. Teraz już nie mówię kiedy, bo chcę zostawić sobie przynajmniej resztki przyzwoitości i móc potem powiedzieć, że przecież nie mówiłem, kiedy zostanie ponownie otwarta.
Bez graczy nie byłoby tej sesji. Szyta była pod nich i żadna nowa rekrutacja nie pomoże. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli w niej udział do tej pory i mam nadzieję, że przynajmniej przez ten czas zabawa była przednia. Tworzenie postaci i potem moje uwagi do nich były tym, czego ogromnie żałuję, bo wiem, że pracy włożyliście w to sporo. Ale nic się nie zmarnuje - jeszcze nie raz będę prowadzić Zew we współczesnej Polsce i wtedy taką postacią można śmiało wchodzić w przygodę.
Ta sesja miała jeszcze jeden ciekawy dla mnie wydźwięk - na placu boju pozostały same panie Jeszcze takiej obsady do sesji Zewu nie miałem i nie wiem, czy kiedykolwiek uda się ją powtórzyć Mam nadzieję, że tak.
Dziękuję również tym, którzy chwilkę poświęcili na czytanie przygody. Szkoda, że tak krótko. Sam żałuję bardzo.
Sprawa napadu na bank na Targowej zostaje zawieszona. Sesja sobie odpocznie jak Cthulhu na dnie oceanu i będzie czekać, aż gwiazdy będą w porządku. A wtedy...

"Quod in aeternum cubet mortuum non est,
et saeculis miris actis etiam mors perierit."
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline