Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2006, 23:40   #17
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zawsze byłem ciekaw jak wygląda sesja w Wiedźminie i cieszę się z tego, że jest taka jak wszędzie - nie trzeba znać świata i systemu by w nią zagrać. Choć niektóre niuanse świata znać trzeba (chociażby o tym dopplerze). I popieram Wcielone Zło - zwykle gracze nie powinni widzieć co robi ten, którego nie widać. Jednak można to ominąć i bez UW - wystarczy po prostu grać postacią i nie wykorzystywać wiedzy gracza do prowadzenia bohatera. MG najwyżej będzie karać za nie stosowanie się do tego.
I jeszcze kwestia ukrytych i pisania w nich. W mojej sesji też jest tego sporo i często nic się nie dzieje (czytaj: nikt nic nie pisze widocznego), bo wszystko idzie na UW. Akurat taki sposób jaki zastosował Zło jest w porządku - do ogólnego opisu sytuacji dodaje swoje UW. Nie jest to "pusty" post ale świadczący o tym, że postać robi akurat coś innego, nie związanego z akcją. Przy przedłużających się rozmowach trzeba jednak je skracać, by "pustych" postów jednak nie było za dużo
Akcja rozwija się ciekawie. Zobaczymy co dalej będzie z karczmą, bo dymy (dosłownie i w przenośni) są tam duże. Draco - gratuluję krasnoluda. Fajnie jest przedstawiony i chyba nieźle wpisuje się w krasnoludy Sapkowskiego. Zigrin to to nie jest, ale może kiedyś
Acha. Nie wiem, czy korektor już nawiedził Was, bo widziałem kilka błędów, które aż zgrzytają w zębach (orty). Można to potraktować jako wprawkę do matury
Tyle moich wtrętów. Nie wiem, czy jeszcze ktoś Was czyta, ale ja z ciekawości napewno.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline