Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2009, 16:49   #120
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Żeby nie było wątpliwości - wołanie Karolinki o pomoc podsunął mi Mat, więc to nie samowolka Chciałam przeprowadzić interakcję z Niaa, ale potem się okazało, że Mira jest niedostępna do piątku, więc postanowiłam wrzucić posta tak jak jest. Ale nadal jestem chętna do pociągnięcia tego wątku jeszcze w tej kolejce, do terminu jest jeszcze trochę czasu, więc może się uda.

W razie gdyby Niaa nie reagowała na słowa Lorelei, to Obdarzona będzie chciała wleźć do tego kręgu i odciągnąć kocicę - nie wiem tylko jak zareaguje ta bariera, więc proszę MG o informacje jak by to ewentualnie wyglądało Czary sobie zostawiam w ostateczności, ale mam nadzieję, że nasze kociątko się opanuje zanim dojdzie do bójki
 
Milly jest offline