Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2009, 08:43   #12
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację





Obejrzałam dziś pierwszy odcinek nowego FMA (FMA: Brotherhood) i przyznam, że jest beznadziejny. Znów znajdujemy się w mieście Central z braćmi w stanie, w jakim byli w pierwszej serii (podejrzewam, że to zasługa filmu, którego nie oglądałam). Wszystkie postacie są zrobione z rysem komediowym, a odcinek miał schemat "jest zły - jest organizacja - bracia dostają zlecenie na złego - wielkie bum - po złym". Nudnym, sztampowy i dziwnie niespójny (takie odniosłam wrażenie). Wygląda, że jest to nieudany wstępniak do "wielkiej złej intrygi" tkanej przez Lust i Gluttony, którzy pojawiają się na końcu odcinka. Generalnie jestem bardzo rozczarowana.

Wg. ANN seria ma wstępnie zaplanowanych 13 odcinków, a w newsach jest informacja, że FMA: B. będzie się ukazywać równolegle z mangą aż do zakończenia tejże.

FMA na stronie Animaxu: Fullmetal Alchemist Brotherhood | Asia Animax
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem