Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2009, 15:47   #12
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Wybaczcie to opoznienie w postach ale zwyczajnie nie mam pomyslu na nastepny post. Wlasciwie to nawet pomysly sa tylko nie udaje mi sie przemienic ich w sesnsownie zlozony post. Na dodatek mam teraz istne urwanie glowy z pakowaniem sie, swietami, sprzataniem, dzieciarnia i kilkoma innymi rzeczam.
Mam nadzieje, ze uda mi sie napisac cos sensownego przed 16-tym. Jezeli nie ... Coz, trzeba to bedzie potraktowac jak sesyjne wakacje i czas na zebranie sil do walki ze zlem gdy wasza MG zbierze sie juz do kupy i potraktuje was przydlugawym postem.


Pozdrawiam.
Mid.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline