Wątek: Początek...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2009, 12:49   #44
Hirin
 
Hirin's Avatar
 
Reputacja: 1 Hirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłość
Jak zaczęliście z RPG i jaki był wasz pierwszy system?

Jak zaczynaliście z RPG? W jaki system graliście, kiedy dopiero zaczynaliście waszą przygodę z RPG? Zapraszam do pisania. Ja na przykład, przed moim pierwszym RPG grałem w wiele gier komputerowych cRPG, i nadal w nie gram. Zaczęło się, kiedy włączyłem Neverwinter Nights. Zauważyłem taką jedną, dziwną tabelkę, w której pisało co chwilę -Rzut obronny na refleks, rzut na atak dotykowy, test koncentracji itp. Zaciekawiony, zacząłem szperać po różnych stronach, aż w końcu wchodzę na stronę BioWare (ci, co zrobili NWN) -patrzę, patrzę, a tutaj laogo Dungeons & Dragons. Szukam więc w internecie, szukam szukam, aż w końcu odkrywam pewną aukcje na Allegro. Z ciekawości biorę w niej udział. I tak dostałem w swe dłónie trzy pierwsze podręczniki do D&D.

Zgodnie z sugestią nie ma sensu dublować podobnych do siebie tematów. Zapraszam do dyskusji w tym topicu
Hawk
 
__________________
Wenn ich
Träne dein Herz
und wenn es raubt dir den Kopf
Ich sehe dich deine Seele fliegen?

Ostatnio edytowane przez Hawkeye : 10-04-2009 o 13:45.
Hirin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem