Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2009, 17:49   #4
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał homeosapiens Zobacz post
1. Jak często będziemy dostawać exp? Lubię rozwijać postać
Hmm szczerze mówiąc nie przewidywałem w tej sesji rozwoju poziomu postaci, w związku z czym ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie - postać dostanie lvl up w momencie, gdy subiektywnie jako mg uznam, że zrobiła coś hmm 'rozwojowego' Nie liczyłbym jednak na to, że w trakcie tej sesji postać rozwinie Ci się o nie wiadomo ile poziomów.

Cytat:
Napisał homeosapiens Zobacz post
2. Czy za pieniądze możemy robić zakupy w komentarzach (kiedy jesteśmy w mieście).
Owszem, ale jak to w komentarzach? Normalnie w sesji - idziesz po prostu do sklepu i tyle Na pw albo w komentarzach dajesz znać co chcesz kupić, jako że Suzail jest miastem, w którym można dostać nawet całkiem mocne magiczne przedmioty, więc nie będę rzucać dodatkowych kłód pod nogi. Masz kasę - idziesz do odpowiedniego sklepu i kupujesz.

Cytat:
Napisał homeosapiens Zobacz post
3. Czasem może mnie nie być 2-3 dni, bez powiadomienia, mam nadzieję, że tyle wszyscy wytrzymają(to nie są częste sytuacje).
Wolałbym, żeby to raczej było te 2 niż 3 dni Aczkolwiek 2-3 dni to w końcu nie jest tragedia i chyba wszyscy przeżyją.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline