Wątek: Początek...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2009, 00:16   #46
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wszystko zaczęło się od forum Saphira, gdzie zarejestrowałem się i zabierałem głos w dyskusjach. Wtedy postanowiłem nie ograniczać się do jednego tylko forum i trafiłem na forum Brisingr, gdzie Moderatorka znała Wampira: Maskaradę. Mnie to trochę nie w smak poprzez świat, w którym sesja się odbywała, czyli nasz świat.
Któregoś dnia zgadaliśmy się na temat fantastyki i gier. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem gdzie można w coś takiego zagrać, a chodziło mi to po głowie.
Zawitałem nawet na forum Fantasy World, gdzie wziąłem udział w grze... działowej? W każdym razie dział forum odpowiadał np. Zamkowi. Niby fajne... ale nie do końca.
Nagle trafiłem na Strefę Forumowych RPG. To było to, czego szukałem. Prawdziwe sesje i od razu pod skrzydła porządnego i fajnego MG. Ikar się zwał.
Wadą było to, iż było stosunkowo mało sesji, do którym można było się zgłosić i było ciut mniej uporządkowane.
Tam zagrałem w sesji Warhammera, kompletnie nie znając świata ani niczego, a zagrałem jako... Alaron Elessedil, moja pierwsza w życiu postać
Potem Moderatorka, a później Administratorka Brisingra jakoś mimochodem, bo na ten temat zeszło, podesłała mi link do Lastinna.
I jestem!
Moje początkowe sesje na Lastinn to sesje w świecie Eragona oraz autorskie Cień Grozy (Alaron) i Wojna o Miguaya (Rhevir de Valiron)
Potem zostałem już na forum i, jak widać, jestem do teraz
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 11-04-2009 o 00:20.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem