Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2009, 00:45   #12
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Hmmm... <bierze kalendarz>
Czy da siÄ™... <liz palucha i kartkowanie>

Czy ktoś tu potrzebował gracza? Powiem, że wstępnie to ja jestem chętny. Największy ból sprawia mi obrazek, gdyż nigdy nie mogę znaleźć dobrego, ale tak myślę, że obrazek mojego Wampira się sprawdzi

A nieco poważniej. Sesja jest ciekawym pomysłem, z tego co zdążyłem zauważyć, długość tury jak najbardziej odpowiada.
Przejrzę wszystko jeszcze raz, ze świeżą głową, nie skażoną późną porą i jasnym umysłem.

Choć napisanie KP w 3 dni będzie bardzo trudne, zważając na to, że nie piszę krótkich KP, to sądzę, iż mam szansę się wyrobić.

Jutro potwierdzę zgłoszenie lub się wycofam, a jeśli potwierdzę, będę miał dodatkowe pytania.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline