Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2009, 11:27   #14
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Znaczy się wiesz, miło mi, ale nie uważam się nawet w połowie za tak dobrego, jak myślisz i mówię poważnie

W każdym razie żadną miarą żart to nie był, przeciwnie, nawet o tak późnej porze, rekrutacja wydaje mi się ciekawa. Przeczytałem jeszcze raz rekrutację, przemknąłem przez pierwszy post sesji i zgłaszam się już nie wstępnie, ale ostatecznie i przeszkodzić mi może jedynie mała ilość czasu

Oczywiście od razu uprzedzam, że moją specjalizacją są światy fantasy i jak zwykle, w światach poza fantastycznych, nie mam czegoś takiego, jak w światach fantasy. Tam jest coś, jak trzaśnięcie piorunem i mam już koncept postaci.
Takie właśnie są najlepsze z moich wszystkich.

Co prawda mam już pomysł na postać, ale to nie jest to "trachnięcie", gdyż wychodzi się od postaci fikcyjnej z realnego świata.

W każdym razie, są jakieś ograniczenia, dotyczące tego, kim jest postać lub gdzie była w realnym świecie tuż przed śpiączką?
Czy jest jakieś ograniczenie co do długości historii?
Zakończyć w momencie owego wypadku, czy jeszcze ciągnąć dalej do omdlenia?
Czas. Czy jest to rok 2009 lub coś koło tego? Znaczy się, chodzi mi o realne życie postaci.

Jak będę miał jeszcze jakieś pytanie, to zadam
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline