Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2009, 13:11   #15
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
Naprawdę udało Ci się przebrnąć przez ten okropnie długi post? Gratuluję.

Co do pytań:

Cytat:
[...]są jakieś ograniczenia, dotyczące tego, kim jest postać lub gdzie była w realnym świecie tuż przed śpiączką?
Ano nie ma. Może być kim tylko chce być, oby była istotą bez dwóch zdań podlegającą pod rubryczkę homo sapiens.Miejsce też nie gra większej roli. W końcu sesja jest też po części sesją fantasy. Przynajmniej dla mnie.

Cytat:
Czy jest jakieś ograniczenie co do długości historii?
Patrzyłem na to pytanie trochę z ukosa. Jego sens zrozumiałem dopiero po "przekartkowaniu" Twojego wirtualnego notesu bogatego w opinie użytkowników. Postaraj się streścić i zawrzeć historię w okowach tylu stron, bym w godzinę zdołał ją przeczytać. (Nie doznałeś nagłego wstrząso-szoku po przyswojeniu sobie tej wiadomości? )

Cytat:
Zakończyć w momencie owego wypadku, czy jeszcze ciągnąć dalej do omdlenia?
Twoja wola i inwencja. Jeżeli będzie pasowało Ci to do konceptu, to czemu nie?

Cytat:
Czas. Czy jest to rok 2009 lub coś koło tego? Znaczy się, chodzi mi o realne życie postaci.
Jak najbardziej rok 2009; ten w świecie realnym. Powiedzmy, że rzeczywistość świata przedstawionego w sesji jest idealnym odpowiednikiem świata rzeczywistego - tego, tu, na Ziemi. Niejasno to powiedziałem, co?

Szybko zadaj kolejne pytania i do pisania KP! Muszę być twartkim MG (mówię to każdemu kolejnemu graczowi. Jak mógłbym oszczędzić tej przyjemności szanownemu Alaronowi?)
 
Sulfur jest offline