Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2009, 15:25   #16
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Z radością informuję, że została mi już tylko historia do napisania (czyli jakieś 85% KP )

Aha... Jeszcze coś... Nie przebrnąłem przez całą sesję, a raczej zatrzymałem się na pierwszej turze (z powodu małej ilości czasu), więc takie pytanie, lecz tylko z ciekawości.

Czy jest magia?

Bynajmniej nie wpłynie to na Kartę Postaci, a służy jedynie zaspokojeniu mojego ciekawego ego

Co do długości, to nie, brak szoku. Od kiedy musiałem na konkurs napisać opowiadanie długości 4 stron A4 i przeżyłem to (!), w takim razie żadna liczba mi nie straszna (chyba, że mniejsze lub równe 4 strony A4)
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline