Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2006, 16:12   #10
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Jaka jest teraz forma tej gry? Bo wcześniej LMGray aktualizował statystyki i opisywał skutki reform. A teraz się pogubiłem, bo skończyliśmy na kwietniu wtedy, ty wznawiasz od maja i po drodze zagubiła się gdzieś moja szkoła budowana już z 2 miechy i jedna z reform dalej nie jest opisana.
Mógłbyś mi w skrócie napisać w jak powinna wyglądać wg Ciebie gra graczy.

Pozdrawiam!
Glyph

[ Dodano: 2006-02-14, 09:03 ]
Wybacz ale nasuwają mi się kolejne pytania.
1. Jak zmienia się czas w grze? Tzn. wcześniej był to 1 tydzień realny-miesiąc w grze. Teraz się wydłuża, czy każdy nowy miesiąc zaczyna się od wtorku?
2. Co z moją szkołą? Miała się budować 2 miesiące, teraz leci trzeci...nie żeby mi az tak zależało, ale 10 ludzi siedzi bezczynnie, a więcej od pól nie zabiorę bo z głodu pomrzemy :P
3. Moja reforma została w końcu gdzieś uwzględniona, bo nie zauważyłem, ani odpowiedzi, ani nic w statystykach.
 
Glyph jest offline