Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2009, 12:30   #18
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Jeeeee tyle zgłoszeń i jeeee Penny też

Dobra, wypadałoby coś odchrząkać od siebie... . Będę MG nr.2 w sesji, wspomagała TD weną i schizami, oraz trzymała pieczę nad BN-ami (cokolwiek to znaczy ), od czasu do czasu zapodam również post jako MG itd. Jak gram i jak prowadzę, możecie sobie oczywiście obejrzeć w dziale D&D... .

Gettor wspomniał o kartach. Standardowo, naprawdę porządnie wypełnione, w PcProfiler, a "wujek" znajdzie wam sporo źródeł do ściągnięcia PcP.

Karty+historie prosimy wysyłać do obu MG, oto mój mail:

sayonarasuckers@poczta.fm

"Trochę" źli BG również są do rozpatrzenia jeśli ktoś ma na to ochotę, prosimy jednak o kontakt i przedstawienie owego pomysłu jeszcze przed zabraniem się za cokolwiek. "Trochę" zły, czyli mam na myśli np. kogoś "normalnego" z małymi skłonnościami do ZUA i tym podobne, prawdziwi psychole jednak odpadają, wolimy nie-złych BG.

Ważne:

Będziecie się już znali jako drużyna od jakiś 2 tygodni, więc (patrzeć akapit wyżej) może się zdarzyć jakiś Paladyn w drużynce, sami więc rozumiecie z tymi złymi charakterami. Może ewentualne maskowanie charakteru za pomocą magii, jednak na dłuższą metę...

Prosimy nadal o podawanie tu wraz ze zgłoszeniem ewentualnej rasy i klasy, jeśli ktoś jednak chce zachować anonimowość(?) to nie ma sprawy, choć skoro będziecie się już w sesji znali inni BG/gracze będą koleją rzeczy wiedzieć że "xy" to "łotrzykowaty" itp...

Z Psionami to raczej z daleka, no chyba że ktoś naprawdę naprawdę nas przekona.

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości i pytania walić śmiało przez pw

PS: Tak, jestem niewidoczna na forum, ale wyjątkowo często jestem :P

EDIT: Gettor nie, PcProfiler
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline