Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2006, 21:09   #1
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
FATE of Deadlands

[center:6b555ac858][/center:6b555ac858]
Od dzisiaj rusza projekt FATE of Deadlands, a polega on na "przetłumaczeniu" zasad zwykłych na mechanikę FATE.
Ktoś spyta się: Ale dlaczego? Przeciesz jest bardzo fajna.
I tu przedstawiam swój ból, którego mam zamiar się pozbyć.
Lubię zasady które mnie nie wiążą, a najlepiej jak mnie wspomagają [nie, nie chodzi mi o tabelę spotkań]. Zauważyłem że wygodniej mi znacznie na sesji porzucić tak 3/4 zasad, niż się z nimi czołgać. Tylko że jeśli coś nie działa chociażby w połowię to znaczy że coś nie jest ok. Tak więc po krótkiej rozmowie z graczami ustaliliśmy że zmieniamy mechanikę.
Tutaj znajdziecie surowe zasady którę należy nieco nagiąć do DL'owych reali.

Nie ma sensu komentować moich poczynań bo i tak nie rzucę pracy :P jednak jeżeli ktoś chcę mi pomóc to może napisać do mnie na mejla jacktheownerToWytnij@ToTeżgmail.com lub na PW, lub na gg3286156.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem