Wątek: Quiz anime
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2009, 12:17   #1395
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
No to gou:

1. Zaczyna się od nieudanej próby zamordowania bratanicy przez własnego stryja (choć nie mam pojęcia czemu mówi się o niej jak o chłopcu).
2. Ratuje ją oddział samurajów.
3. Bo ta dziewczyna jest [i tutaj tytuł filmu], a to chyba jest dla wszystkich ważne :P
4. Poza tym mnóstwo demonów, tajemnicza zaraza, a wszytko to w feudalnej Japonii sprzed 12. wieków.
5. Ciekawy sposób animacji - z jednej strony wygląda to jak ruchome ryciny, z drugiej jak program architektoniczny 3D.

Btw. Sayane, ty masz jakiegoś bota do przypominania o zagadkach? Ja pamiętam, za każdym razem - tylko pomysły mi się kończą i muszę długo szukać po półkach czegoś, czego jeszcze nie było
Aha, i ja nie oglądałem tego Dragon Balla. No ale klasykę znać trzeba, choćby z opowiadań :P
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left
copyR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem