Wątek: Lektury
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2009, 19:22   #12
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Z dala omijam Sienkiewicza. Z Krzyżaków dostałem co prawda 5, ale to dzięki umiejętności wyciągnięcia istotnych informacji w czasie lekcji. Podobnie było z Quo Vadis. W zasadzie sporą ilość lektur szkolnych zostawiłem dla książek, które mnie bardziej interesowały.
Pan Tadeusz był kolejną ciekawą historią. Zasadniczo jedynym fragmentem, który przeczytałem, była inwakacja (no, oprócz 13 księgi, ale to już dziecięca chęć posmakowania zakazanego owocu ), a to dlatego, że mieliśmy ją recytować na lekcji. Bodaj jako jedyny spośród chłopaków dostałem 6 z owej recytacji (a ogólnie w klasie niewiele więcej osób próćz mnie też miało taką ocenę)

Dobrze wspominam Wyspę Skarbów i Robinsona Cruzoe.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 14-04-2009 o 19:27.
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem