Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2009, 09:05   #30
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
W ciszy Kapłan rozważał przez chwilę Wasze propozycje. Po chwili wstał przechadzając się po pokoju.
- Spodziewałem się wyższych propozycji... Ale zrobimy inaczej. Dostaniecie ode mnie po 10 sztuk złota, jako zaliczkę. Kolejne 30 po ukończeniu zadania. Sami rozumiecie, nie mogę płacić Wam całości z góry.
Podszedł do biurka wyciągając niewielką kartkę kładąc ją przed Wami.
- Podpiszcie się, to umowa o wykonanie zadania. Te pieniądze są państwowe. Mam nadzieje, że potraficie pisać. Jeśli nie wystarczy podpis x'em.
Podał wam pod rękę niewielkie pióro. W tym czasie nalał sobie następny kubek wywaru po czym usiadł tak jak wcześniej przed Wami.
- Co do ekwipunku na podróż. Daleko nie macie. Co potrzebujecie na tą misję. Konkretnie proszę, łącznie z ilościami. Możecie też zabrać po jednej sztuce wybranej broni.
Kapłan wyciągnął małą kartkę gotów spisywać to co potrzebujecie. Spojrzał na Was wyczekująco.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline