Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2009, 20:56   #32
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Sierżant uniósł jedną z brwi i przekartkował notatki, odhaczając w końcu jakieś niewidoczne dla was pozycje.

- Jak szybko i zwięźle - odparł, z szerokim, wilczym uśmiechem - Przyjemna odmiana po wysłuchiwaniu wszystkich tych przydługich, kupieckich litanii na temat jakości i świetnego pochodzenia towaru.

Jedna z trzymanych przez niego kartek lekko się odgięła i kątem oka uchwyciliście, coś co wyglądało jak szkic... wozu bojowego?

- Weźmiemy wszystko. Szkoda tylko, że macie tak skromny asortyment. Mam tu wiele zamówień na.. hmm... wszelakie dobra rozrywkowe o wątpliwej moralności... Może następnym razem?

- Oczywiście nie będziemy w stanie opłacić wszystkiego w feniksach. Większość środków przekazano mi w rudzie luminitu. Jest ponoć ostatnio popularna u szlachty, więc będziecie mogli ją dobrze sprzedać. Ale najważniejszym pytaniem pozostaje ilość towarów. Nie wiem czy znajdzie się ktoś, kto kupi wiele tych futer... Dużo tego macie na tym rupieciu?
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 15-04-2009 o 21:22.
Tadeus jest offline