Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2009, 21:52   #506
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ktoś wie co z Vire a właściwie z Jędrzejem? Na łodzi/na brzegu??? Syzbko!;(

Był dziś Vire i nie protestował co do siedzenia w łodzi więc tam go zostawiam Wodujemy!

Zmiana planów.
Najlepiej byłoby to wszystko teraz rozwiązać tak żeby Blacker i Holly się sprężyli i opisali co teraz robią [plus rzuty 1k100 jeśli walczycie czy coś – niech ci dwaj dadzą po poście na 1 turę walki, wtedy ruszymy dalej [bo Nizzre, Is i Kall`eh mogą przez swoje wędrówki i opóźnienia wejść na polankę nad brzegiem gdzie są Uzjel i Barbak turę „po” czyli po pierwszej rundzie ich walki/czegostam/reakcji!] Blacker, holly, to po poście [i pewnie rzucie 1k100 ], reszta czeka!;D Dam wtrącenie po poście hollego i Blackera [jutro] i ruszymy dalej.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 15-04-2009 o 22:02.
Almena jest offline